top of page

SMAS LIFTING

SMAS yüz germe, özellikle yüz bölgesinin alt üçte ikisine hitap eden gelişmiş bir yüz germe tekniğidir. Yüz dokularının destekleyici katmanlarını hedef alarak, SMAS yüz germe etkili ve uzun süreli yüz gençleştirme sonuçları elde edebilir.

 

Yüzeysel kaslı fasyal fasyal sistem (SMAS) en önemli yüz destek yapılarından biridir. Cildin derin iç katmanlarında oluşan bir doku tabakasından oluşur. Dr. Eren, yüz germe sırasında SMAS tabakasını tedavi ederek görünümünüzden yıllar alan güzel, doğal görünümlü sonuçlar elde edebiliyor.

dd.jpg

SMAS yüz germe, SMAS zarındaki cildin elastikiyet kaybını düzeltmenin etkili bir yoludur, bu da genellikle yanakların, çenelerin sarkmasına ve çift çene görünümüne neden olur. İşlem sırasında, aşağıdaki yaşlanma belirtilerini tedavi etmek için kaslar sıkılır ve fazla cilt ve yağ alınır:

 

  • İçi boş yanaklar

  • Yüzünüzün orta kısmında sarkma

  • Sarkık yanak yağı

  • Nasolabial kıvrımlar (burnunuzdan ağzınızın köşelerine kadar uzanan çizgiler)

  • Çene ve çene altında gevşek cilt ve yağ

  • Boyun bölgesinde gıdıklar

111.png

SMAS yüz germe işleminizden sonra hafif morarma ve rahatsızlık hissedebilirsiniz. Bu, iyileşmenizin ilk iki haftasında yavaş yavaş azalacaktır.

Çoğu insan normal aktivitelerine devam edebilir ve 2 hafta içinde işe dönebilir. Bununla birlikte, yorucu egzersize devam etmek için tamamen iyileşene kadar beklemeniz gerekecektir.

Kozmetik cerrah ayrıca daha az cildi soyar. Bu nedenle postoperatif sonrası daha az ağır, ödem, hematom ve duyarlılık bozuklukları daha hafiftir.

"Dondurulmuş" bir sonucun riskleri daha düşüktür, çünkü bu prosedür tüm yüzü değil, sadece birkaç alanı hedefler.

h9oeM7F4.jpg
Fotolia_51704485_Subscription_Monthly_M-300x225.jpg

Ön Muayene Randevusu 

Form Doldurun

En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceğiz

bottom of page