top of page

DİŞ

Diş estetiğinde mükemmelliğe ulaşmak için, zaman içinde sistematik bir teşhis, iletişim, planlama, yürütme ve bakım sürecini takip etmek gerekir. Dijital Gülüş Tasarımı (DSD), mükemmel bir gülüş sağlayan yenilikçi ve yeni bir konsepttir. İç ve dış araçları kullanarak ve prototipleme teknolojimiz sayesinde, dikkatli bir planlama ile istenen sonucun doğru ve kesin bir temsilini elde etmek mümkündür.

Dijital Gülüş Tasarımı ile, kendi profesyonel fotoğraf-video stüdyomuzda dijital kameralar ve en yüksek kalitede videolar kullanarak yüz analizi oluşturmak için dişleri tarayarak başlıyoruz. Dişler, diş etleri, dudaklar ve gülümsemeler arasındaki bağlantı, bu fotoğraf ve videoların analizi ile daha iyi anlaşılır. Bunları kullanarak, yukarıda belirtilen parametreleri izleyerek mükemmel gülümsemenin 3D çizimi oluşturulur.

DSD'nin temel amacı, hastalarımızda benlik saygısını teşvik eden sağlıklı ve doğal olarak güzel gülümsemeler yaratmaktır.

Her güzel şey bir gülümsemeyle başlar...

Güzel, parlak ve göz kamaştırıcı bir gülümseme bize güven verir, zarafeti temsil eder ve başkalarına mutlu ve çekici bir insanın imajını yansıtır. Krizalit Estetik'te gülüşlerimiz her kişiye özel olarak dijital olarak tasarlanır ve üretilir.

Porselen kaplamalar
Kaplamalar, ikna edici bir estetik sonuçla kişiye özel bir gülümseme için mükemmel bir çözümdür. Bu teknik minimum hazırlık gerektirir veya hiç hazırlık gerektirmez. Elbette yeni bir kişiselleştirilmiş gülümseme ile hayatınızı huzur içinde sürdürmenizi sağlayacak güvenilir ve kalıcı bir sonuç.

Diş beyazlatma
Diş beyazlatma, dişlerin rengini birkaç tonla azaltmanın mümkün olduğu, onları daha beyaz, daha parlak ve daha sağlıklı hale getiren estetik bir tedavidir (kozmetik ve kozmetik diş hekimliği).


Bu tedavi kliniğimizde bir saatten az bir sürede gerçekleştirilir.

Soğuk mavi ışık tekniği ile en iyi beyazlatma ürünlerinin bir kombinasyonunu kullanıyoruz. Beyazlatma, ilaç tedavisinden veya çay, kahve, tütün, sigara, kırmızı şarap ve diğer gıdaların tüketiminden kaynaklanan lekeleri giderir.

İmplantoloji uzmanlarından oluşan ekibimiz, öngörücü 3D cerrahi sayesinde hastalarımızın gülümsemelerini yeniden kazanmalarına yardımcı olur.

Lokal anestezi altında yapılan basit bir işlemdir ve sadece implantoloji uzmanı tarafından yapılabilir. Diş kliniğinde, sadece en yüksek yetkinliğe sahip implantologlara güvenmiyoruz, aynı zamanda başarıyı garanti etmek için en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz.Ü

Tüm olgularımızı Dijital Gülüş Tasarımı ve 3D radyoloji ile 3D olarak planlıyoruz. Tüm prosedürlerimiz, optimum sonuçlar ve minimal invaziv prosedürler sağlamak için dijital olarak oluşturulmuş kılavuzlarla gerçekleştirilir.

Periodontoloji uzmanlarından oluşan ekibimiz sizi bekliyor

Periodontal hastalık diş etlerini etkileyen bir enfeksiyondur. Dişlerin kemik desteğinin kaybına neden olan uzun progresyonlu bulaşıcı ve kronik bir diş eti problemidir. Bu hastalık aynı zamanda pyorrhea veya diş eti hastalığı olarak da bilinir. 

 

Sorun, günlük fırçalama ve diş ipi ile düzgün bir şekilde çıkarılmazsa tartar haline gelen diş plağından kaynaklanmaktadır. Bu noktaya ulaşıldığında, fırçalama artık etkili değildir ve sadece profesyonel bir diş temizliği tartar çıkarabilir. Krizalit Estetik olarak, gelecekteki sorunları öngörmek için önleyici tedbirler uyguluyoruz.

Periodontal hastalık belirtileri

● Sürekli ağız kokusu

● Diş etleri yumuşar, iltihaplanır ve kırmızıya döner.

● Fırçalama veya diş ipi kullanımından kaynaklanan kanamalar.

● Diş etleri dişlerden ayrılır ve aralarında bir boşluk bırakır.

● İrin diş eti ve diş arasında belirir.

● Kısmi protezlerin oturuş biçiminde bir değişiklik vardır.

PERIODONTAL HASTALIĞIN EVRELERI

Gingivitis
Periodontal hastalığın en az şiddetli şeklidir. Bu noktada, diş etleri kırmızılaşır, iltihaplanır ve kolayca kanar. Genellikle, bu semptomlara çok hafif bir rahatsızlık eşlik eder, bu da çoğu durumda hastanın yardım istemediği anlamına gelir ve bu da durumun kötüleşmesine neden olur. Dişeti iltihabı, bir profesyonel tarafından tedavi edilirse tedavi edilebilir ve hasta diş hekiminin evde diş bakımı konusundaki talimatlarını izler.

Hafif periodontitis

Diş eti iltihabı tedavi edilmezse, bu diş eti hastalığı periodontite yol açabilir. Bu noktada hastalık, dişi destekleyen kemik ve diş eti dokusunu tahrip etmeye başlar.

Akut periodontitis

Akut periodontitis, bu hastalığın erken evreleri tedavi edilmezse ortaya çıkar. Bu, hastalığın önemli kemik ve doku kaybına neden olan en gelişmiş şeklidir.

h9oeM7F4.jpg
mini-yuz-germe-ameliyati-nedir_6035_1.jpg

Ön Muayene Randevusu 

Form Doldurun

En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceğiz

bottom of page